• برگزاری جشن بزرگ مولودی خوانی در دانشگاه
  جشن بزرگ مولودی خوانی در دانشگاه به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق(ع) و نیز هفته وحدت با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه اعضای هیئت رئیسه و جمع کثیری از اساتید، مدیران، کارکنان و دانشجویان در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.
  1398/08/22
 • برگزاری جلسه بررسی و برنامه ریزی طرح تحول آموزش در دانشگاه
  جلسه بررسی و برنامه ریزی طرح تحول آموزش با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه معاون آموزشی، روسا و معاونین آموزشی بیمارستانها و دانشکده ها و مسئولین بسته های آموزشی در تالار شهید رستم پور دانشکده پزشکی برگزار شد.
  1398/08/22
 • برگزاری جلسه بررسی راهکارهای اجرای بند "ح" تبصره 17 قانون بودجه سال جاری
  جلسه بررسی راهکارهای اجرای بند "ح" تبصره 17 قانون بودجه سال جاری با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع، درمان و غذا و دارو و مدیران امور مالی، بودجه و پایش عملکرد و آمار و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مدیر کل بیمه سلامت استان و جمعی از مسئولین امور مالی شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها در سالن اجتماعات ستاد دانشگاه برگزار شد.
  1398/08/21
 • تقدیر فرمانده مرزبانی استان از مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه
  فرمانده مرزبانی استان کردستان با صدور لوحی از مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان به جهت ارائه خدمات پزشکی و فوریتی به مرزبانان غیور استان، تقدیر نمود.
  1398/08/21
 • برگزاری جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 دانشگاه
  جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 دانشگاه با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه معاون درمان، رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و دیگر اعضا در سالن جلسات دفتر ریاست ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.
  1398/08/21

آرشیو اخبار وب دا


درباره پرونده الکترونیکی سلامت ایران بیشتر بدانید

نتایج تازه‌ مهمترین مطالعه جهانی بار بیماری‌ها سال 2016

سامانه های دانشگاه