رهبری

بسیج جامعه پزشکی

ملاقات حضوری
مخاطب گرامی
با سلام و احترام
به استحضار می رساند، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کردستان به منظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم، به صورت برنامه ریزی شده با تمامی متقاضیان واجد شرائط درخواست ملاقات، به صورت حضوری، دیدار خواهند داشت.
به منظور اخذ نتیجه بهتر از ملاقات، لازم است قبل از انجام ملاقات، اطلاعاتی در خصوص درخواست خود و همچنین نتایج حاصل از پیگیری های قبلی خود ارائه فرمایید. تا ضمن بررسی، راه های تحقق خواستۀ شما و یا رفع اشکالات احتمالی، بررسی و پیش بینی شود.
تمام تلاش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بر این است که ملاقات ها در کمترین زمان از ارسال درخواست شما انجام شود، مگر اینکه اتفاق غیر قابل پیش بینی رخ دهد، که در این صورت پیشاپیش عذرخواهی ما را بپذیرید. به محض برنامه ریزی و تعیین زمان ملاقات، به وسیله تلفن و یا ایمیل با شما تماس خواهیم گرفت. شما نیز از طریق تلفن می توانید از یک هفته پس از ارسال، درخواست خود را پیگیری فرمایید.
  • متقاضیان ملاقات با ریاست محترم دانشگاه لازم است قبلاً مشکل یا تقاضای خود را از طریق مدیران و معاونین مربوطه پیگیری و درصورت‌عدم حصول به نتیجه با ارائه مدارک کتبی از مراحل طی شده جھت ثبت نام و تکمیل فرم ملاقات با ریاست محترم دانشگاه اقدام کنند.
  • دیدار ریاست محترم دانشگاه‌ ھر ھفته دو بار به صورت انفرادی برگزار می‌شود.
  • لازم است متقاضیان قبلاً در لیست انتظار ثبت نام به عمل آورند.