شبکه بهداشت

آخرین اخبار

برگزاری شورای اداری شهرستان با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان کامیاران

در این جلسه که به ریاست دکتر الماسی فرماندار و حضوراعضای شورای اداری در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای این شهرستان برگزار گردید، سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت و درمان به تشریح برنامه بسیج ملی کنترل فشارخون بالا و ضرورت همکاری تمامی سازمانها و نهادها دراجرای آن در شهرستان کامیاران پرداخت.

چهارشنبه 1 خرداد 1398

کمیته راهبردی سلامت سالمندان شهرستان کامیاران برگزار گردید

در راستای ارتقای سلامت سالمندان جلسه " کمیته راهبردی سلامت سالمندان شهرستان " با حضور ریاست مرکز بهداشت ، نمایندگان ادارات و دستگاههای مرتبط واعضاء کمیته ، با هدف ایجاد هماهنگی درون بخشی وبرون بخشی ، ارتقاء خدمات سلامتی و رفاه سالمندان شهرستان برگزار گردید.

سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1398

برگزاری جلسه ی آموزشی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا

این جلسه آموزشی در خصوص نحوه اجرای"بسیج ملی کنترل فشارخون بالا" جهت مسئولین مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی ،کارشناسان ناظر مراکز ، پزشکان خانواده و مسئولین خانه های بهداشت کارگری با حضور سرپرست مرکز بهداشت شهرستان کامیاران در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید.

پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

سومین جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی در شهرکامیاران برگزار گردید

در این مراسم با تقدیر از سفیران سلامت و مربیان بهداشت مدارس شهر کامیاران از سفیران سلامت به عنوان بازوان توانمند در اجرای برنامه ملی خودمراقبتی در مدارس یاد شد.

سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1398

برگزاری ویدئوکنفرانس بسیج ملی کنترل فشارخون بالا با حضور مدیر شبکه کامیاران

دراین جلسه که به صورت ویدئوکنفرانس در سطح شبکه های بهداشت استان کردستان برگزار گردید ، به اهمیت شناسایی و کنترل فشارخون با توجه به روند روبه رشد این بیماری در جمعیت بالای 30 سال کشور پرداخته شد.

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از تالاسمی

به مناسبت روز جهانی تالاسمی و در راستای اجرای برنامه های پیشگیری از تالاسمی در گروه های هدف، کلاس آموزشی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان کامیاران جهت کارشناسان مبارزه با بیماریهای شاغل در مراکز شهری و روستایی برگزار گردید .

پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398

برگزاری محفل انس با قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان

با همت شورای اقامه نماز شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران و همکاریهای بی دریغ سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان محفل نورانی انس با قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان جهت کارکنان ستاد شبکه و مرکز بهداشت این شهرستان برگزار می گردد.

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

برگزاری کمیته ژنتیک در مرکز بهداشت کامیاران

حق هربیمار تالاسمی بهره مندی از بهترین امکانات پزشکی می باشد.

چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

تقدیر از سفیران سلامت محله(داوطلبین سلامت) کامیاران به مناسبت هفته سلامت

در راستای تجلیل از نقش مهم سفیران سلامت محله (داوطلبین سلامت) درارتقای مشارکت های مردمی سلامت محور طی مراسمی از سفیران سلامت محلات این شهرستان در سالن کنفرانس مرکز بهداشت تقدیر به عمل آمد.

پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

اجرای برنامه پیشگیری از رفتارهای پرخطر و بیماریهای رفتاری درجمعیت حاشیه شهرکامیاران در هفته سلامت

در چهارمین روز از هفته سلامت به منظور ارتقای آگاهی ، ارائه خدمات مشاوره ای و انجام رپید تست اچ آی وی جهت جمعیت در معرض خطر بیماریهای رفتاری ، تیمی متشکل از پزشک و کارشناسان پیشگیری از بیماریهای رفتاری مرکزبهداشت این شهرستان به مناطق حاشیه شهر کامیاران اعزام شدند.

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398